iCiro online ciro takip
programı ile

Ciro Takibi
iCiro ile online ciro takibi
NASIL ÜYE OLUNUR?
iCiro’ya nasıl üye olunur?
Ingenico Çağrı Merkezi 0 850 250 40 30 ‘u arayarak üye olabilirsiniz.
iCiRO DESTEK
Sık Sorulan Sorular
Neden iCiro’ya üye olmalıyım?
iCiro, Ingenico YazarkasaPOS’unuz / larınız üzerinden geçen cironuzu akıllı cep telefonunuzdan veya internetten ( www.ikasa.com.tr adresinden size özel şifre ile) takip edebileceğiniz online bir sistemdir. Böylece işyerinize gitmeden farklı şubelerdeki yazarkasaPOSlarınızdan geçen cironuzu gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.
iCiro’ya nasıl üye olunur?
iCiro’ya üye olmak için, çağrı merkezimiz 0 850 250 40 30’u aramanız yeterli. Üyelik talebinizin ardından saha personelimiz tarafından size ulaştırılan iCiro sözleşmesini imzalamanız gerekmektedir.
iCiro ile raporlarımı sadece bilgisayardan mı takip edebilirim?
Raporlarınızı sadece bilgisayardan değil, akıllı telefonunuzdan da takip edebilirsiniz. Andorid için Google Play veya iPhone için Apple Store’e girerek iCiro uygulamasını akıllı telefonunuza yükleyebilir ve raporlarınıza ulaşabilirsiniz.
iWE280 yazarkasaPOS’larımı lokasyonlarına göre gruplandırarak ciro takibi yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Gruplandırmayı www.ikasa.com.tr adresine kullanıcı adı ve şifrenizle girdikten sonra, sitede yer alan yönetim menüsünden yapabilirsiniz.
iCiro’nun ücreti ne kadar? Ödemesini nasıl yapabilirim?
iCiro uygulamasının ücreti yazarkasaPOS başına yıllık 48TL ( KDV dahil) dir. Dilerseniz 1 aylık “Deneme Üyeliği” ile iCiro Uygulamasını test edebilirsiniz. Üyeliğe devam etme kararınızın ardından ücreti EFT/ Havale ile göndererek çağrı merkezimize bilgi verebilir, 1 yıllık üyeliğinizi başlatabilirsiniz. EFT/ Havale gönderirken açıklama kısmında mutlaka ilgili cihazınızın sicil numarasını belirtiniz.
iCiro’da ne tür raporlar bulunuyor?
Anlık Ciro Takibi : Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak online ciro takibi yababilirsiniz.
Nakit ve kredi kartı dağılımı grafiği : Gün içerisinde Ingenico yazarkasaPOS’larınızdan geçen işlemlerin ne kadarının nakit, ne kadarının banka üzerinden olduğu bilgisine tek bir tuşla anında ulaşabilirsiniz.
Banka bazında işlem tutarı tablosu : Ingenico yazarkasaPOS’unuz üzerinde yer alan banka uygulamalarından geçen ciro dağılımını takip edebilirsiniz.
;